Vzdálená pomoc

Díky vzdálené pomoci můžeme realizovat rychlé servisní zásahy z jakékoliv lokality. Naplánujme si schůzku pomocí QuickSupport.

Před zahájením online schůzky si prosím nejprve stáhněte aplikaci AnyDesk.

Jak funguje vzdálená pomoc

1

Domluvíte se s naším servisním technikem na vhodném dni a čase pro online schůzku.

2

Prosím, stáhněte si aplikaci AnyDesk před zahájením schůzky. Tato aplikace pro vzdálenou asistenci není instalována přímo ve vašem zařízení. Po stažení se jednoduše spustí a umožní vzdálený přístup.

3

Po spuštění programu AnyDesk se automaticky vytvoří jednorázové ID a heslo uživatele. Nemusíte si tyto údaje zapisovat, budou vám viditelné po celou dobu spuštění aplikace.

4

Servisnímu technikovi poskytnete zobrazené ID a jednorázové heslo. Poté ještě potvrdíte přístup do svého počítače.

5

Během celé doby servisního zásahu technika na vašem počítači budete moci sledovat všechny jeho kroky, jako by byl právě u vás. Budete tedy vidět, co přesně provádí, a on může svůj postup vysvětlit a objasnit.

6

Jakmile bude úkol úspěšně dokončen, aplikaci vypnete a již nebude možné se k vašemu zařízení připojit.

Je vzdálený přístup k mému počítači bezpečný?

Když je náš servisní technik připojen k vašemu počítači, můžete sledovat všechny jeho aktivity, jako by byl fyzicky přítomen vedle vás. Nemá možnost vykonávat akce, aniž by byly vidět. Máte možnost se technika kdykoli zeptat, co a proč dělá. Pokud nekomunikujete telefonicky, AnyDesk poskytuje chatovací kanál mezi hostitelem a připojeným uživatelem. Po ukončení a zavření aplikace se spojení okamžitě ukončí a nikdo se nemůže připojit k vašemu systému bez vašeho vědomí a souhlasu.

Shromažďování osobních dat

Během seance vzdálené asistence nezaznamenáváme žádné vaše osobní nebo kontaktní údaje. Všechna komunikace je zašifrována a jediným údajem, který si vyměníme, je unikátní číselný kód, který neumožňuje identifikaci vaší osoby.

Domluvte si schůzku QuickSupport

Pole označená * jsou povinná.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Zásady zpracování osobních údajů